دستکش آمریکا سنای آمریکا دونالد ترامپ اخبار بین الملل

دستکش: آمریکا سنای آمریکا دونالد ترامپ اخبار بین الملل

مذاکره الاهلی مصر با سرمربی تازه تراکتور!

به گزارش ایلنا، در حالی که جان توشاک به تازگی با تیم فوتبال تراکتورسازی قرارداد امضا کرده است ولی دقایقی قبل رسانه عربی ارم نیوز در گزارشی اعلام کرد کلوب..

ادامه مطلب

رویای همیشگی من گلزنی در جام جهانی است / فالکائو

ال تایگر می‌گوید هر لحظه گلزنی در جام جهانی را با تیم ملی کلمبیا در جام جهانی تصور می‌کرده است. فالکائو: رویای همیشگی من گلزنی در جام جها..

ادامه مطلب

فحاشی طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) سازمان‌دهی شده است بود/ بازداشت سردسته بوقچی‌های قرمز پوشان ، شهریاری

کاظم شهریاری گفت: متاسفانه فضای بسیار زشتی در ورزشگاه آزادی ایجاد شد و یک روز تلخ و سیاه را جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران رقم زد. شهریاری:..

ادامه مطلب

در روسیه تاریخ سازی خواهیم کرد/ زمستان تیم تازه خودم را گزینش می‌کنم ، دژاگه

به گزارش ایسنا و به نقل از SID آلمان، اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران امیدوار است دومین حضور موفقیت آمیز خود را در جام جهانی سپری..

ادامه مطلب

حرف‌های کی‌روش، جنگ روانی است / سرمربی کره‌جنوبی

سرمربی تیم ملی کره‌جنوبی راجع به اعتراض کارلوس کی‌روش به امکانات کشور عزیزمان ایران در کره به صحبت پرداخت. سرمربی کره جنوبی: حرف های کی روش، جن..

ادامه مطلب

پرسپولیس هم در سوپرجام شرکت می‌کند هم در دربی!

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد این کلوب به طور قطع در بازی سوپر جام شرکت خواهد کرد.  پرسپولیس هم در سوپرجام شرکت می ک..

ادامه مطلب

فیفا دلواپس تبانی تیم ملی فوتبال عربستان با امارات

فدراسیون جهانی فوتبال دیدار تیم‌های فوتبال عربستان و امارات در راه انتخابی جام جهانی 2018 را به خاطر احتمال تبانی دو تیم به دقت زیرنظر می گیرد.  ..

ادامه مطلب