دستکش آمریکا سنای آمریکا دونالد ترامپ اخبار بین الملل

دستکش: آمریکا سنای آمریکا دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث اطفای کامل آتش‌سوزی در برج پارامیس

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به آخرین گزارش مربوط به حریق برج پارامیس در شهرک راه‌آهن تهران، از اطفای کامل این

اطفای کامل آتش‌سوزی در برج پارامیس

اطفای کامل آتش سوزی در برج پارامیس

عبارات مهم : ایران

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به آخرین گزارش مربوط به حریق برج پارامیس در شهرک راه آهن تهران، از اطفای کامل این آتش خبر داد و گفت که تنها دو ایستگاه جهت احتیاط در محل حضور دارند.

جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا در مورد آخرین شرح حریق برج پارامیس اظهار کرد: مدت زیادی است که آتش کاملا خاموش شده است و تخلیه دود انجام گرفته هست. همچنین افرادی که به وسیله نیروهای آتش نشانی به پشت بام هدایت شده است بودند تا در محل امن قرار بگیرند، از ساختمان خارج شده است اند و مجموعاً در حدود 130 نفر از ساکنان برج به وسیله آتش نشانان خارج شده است اند.

اطفای کامل آتش‌سوزی در برج پارامیس

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اضافه کرد: تعدادی از این افراد نیز با استفاده از تجهیزاتی که به محل اعزام شده است بود، از جمله سه نرده بان و یک بالابر خارج شدند، حتی در این عملیات از نرده بان 64 متری که یکی از به روزترین تجهیزات آتش نشانی در دنیاست، استفاده شد و تعدادی از افراد با استفاده از این نرده بان ها از ساختمان خارج شدند.

وی با تاکید بر توجه به ایمنی ساختمان ها، گفت: افرادی که در این برج ها قصد سکونت دارند حتما علاوه بر ظاهر و جنبه های تزئیناتی خانه، بحث ایمنی آن را هم در نظر بگیرند و به آن اهمیت بدهند تا شاهد چنین حوادثی نباشیم و مشکلی جهت خانواده ها پیش نیاید.

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به آخرین گزارش مربوط به حریق برج پارامیس در شهرک راه‌آهن تهران، از اطفای کامل این

ملکی با اشاره به این که این اتفاق تلفات جانی نداشت، گفت: به علت دودگرفتگی افرادی دچار مصدومیت شدند که تحویل عوامل اورژانس داده شدند تا به اوضاع آن ها پیگیری شود و در این اتفاق از کودک چند روزه تا مرد و زن مسن حضور داشتند که نجات یافتند.

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: به علت دودگرفتگی شدید، در حال حاضر فعلا ساختمان قابل سکونت نیست و همچنین بعد از آخر عملیات اکثر نیروها به ایستگاه های خود بازگشتند و یکی دو ایستگاه جهت احتیاط در محل حضور دارند.

واژه های کلیدی: ایران | ایمنی | استفاده | ایستگاه | ساختمان | آتش نشانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs